четврток, 23. март 2023. Вести денес: 70
home Хроника

Дете нападнато на игралиште во Аеродром

Дете нападнато на игралиште во Аеродром

На 22.11.2021 во 10:00 часот во СВР Скопје, Б.К.Т.(41) од Скопје пријавила дека на 19.11.2021 околу 15:00 часот на игралиште на подрачјето на Аеродром, по претходно недоразбирање, нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од К.А.Ж..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

loading...