вторник, 3. октомври 2023. Вести денес: 127
home Хроника

Дете каснато од куче скитник во Тетово

Дете каснато од куче скитник во Тетово

На 26.11.2021 во 20:05 часот во СВР Тетово Т.Т.(64) од Тетово пријавил дека неговиот 12-годишен внук на ул. 180 бил каснат од куче скнитник.