среда, 23. септември 2020. Вести денес: 129
Во живо

Протест на ВМРО-ДПМНЕ против неправдите, реваншизмот и насилството на мафијата на Заев

home Хроника

Дедо каснат од куче во Центар

Дедо каснат од куче во Центар

На 29.12.2018 година во 12:50 часот во Полициската станица Центар В.С.(71)  од Скопје, пријавил дека истиот ден околу 10:30 часот  на  улицата „Македонија“ додека  се возел на велосипед бил каснат од страна на куче-скитник во пределот на десната подколеница.

Коронавирус