петок, 25. септември 2020. Вести денес: 53
home Хроника

Дедо каснат од куче скитник

Дедо каснат од куче скитник

На 24.01.2019 година во 13:00 часот во Полициската станица Чаир, В.С.(72) од Скопје пријавил дека на 23.01.2019 година околу 17:00 часот на улица „Хо Ши Мин“ бил нападнат и каснат од куче–скитник во пределот на десната потколеница.

Коронавирус