понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Дедо каснат од куче скитник во Аеродром

Дедо каснат од куче скитник во Аеродром

На 07.04.2019 во 11:30 часот во Полициската станица Аеродром, Т.М.(70) од Скопје пријавил дека на булевар „Јане Сандански“ бил каснат од куче скитник во пределот на левата нога.

Коронавирус