понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 157
home Хроника

Дедо и зет се степале во социјалното во Велес

Дедо и зет се степале во социјалното во Велес

Дедо и зет се степале во ходник во Центарот за социјални работи Велес, информираа од МВР.

Според полицијата, вчера на пладне во ходникот на Центарот за социјални работи се степале Ј.Т.(55) и неговиот зет М.Ќ.(36).

Сѐ уште се непознати причините за тепачката.

Коронавирус