четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 59
home Хроника

Деца нападнати во трговски центар во Скопје

Деца нападнати во трговски центар во Скопје

На 26.09.2021 во 22:40 часот во Полициската станица Гази Баба, Б.С.(53) од Скопје и А.С. (43) од Скопје пријавиле дека околу 21 часот во кругот на трговски центар на ул.„Маџари“ нивните синови биле физички нападнати од повеќе лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021