недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Чистела преса во пекара, па тешко се повредила

Чистела преса во пекара, па тешко се повредила

На 29.07.2019 во 23:15 часот било пријавено дека во Скопје на булеварот „Киро Глигоров“ во пекара А.Р.(36) од Демир Хисар, додека ја чистела пресата за сечење тесто се здобила со повреди на десната рака.

А.Р. била пренесена во Комплексот клиники „Мајка Тереза“, каде од страна на лекар констатирани биле тешки телесни повреди.

Парламентарни избори 2020