четврток, 23. јуни 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Хроника

Четири лица со закана ограбиле скопјанец

Четири лица со закана ограбиле скопјанец

На 10.01.2021 во 16:22 часот во СВР Скопје, И.С. од Скопје, пријавил дека на подрачје на Центар, четири лица со закана му одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус