вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Брат и сестра од Битола нападнати од четири лица

Брат и сестра од Битола нападнати од четири лица

На 31.01.2021 во 01:00 часот А.Ш. од Битола пријавила дека на 30.01.2021 во 22:55 часот во Битола, на ул.„Широк Сокак“, таа и нејзиниот брат В.Ш.(30) биле физички нападнати од Р.Ј., Б.П., А.Ј. и М.Ј., сите од Битола.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија