недела, 7. јуни 2020. Вести денес: 1
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

БМВ се заби во столб под старата стоковна куќа „Мост“, сообраќајот се пренасочува

БМВ се заби во столб под старата стоковна куќа „Мост“, сообраќајот се пренасочува

Возило марка БМВ вечерва удрило во метален столб под старата стоковна куќа „Мост“ во Скопје.

Засега нема пријавено повредени, изјавија за МИА од МВР.

Поради тоа дел од сообраќајот се пренасочува, но се очекува за кратко време да биде нормализиран, велат од МВР.

Коронавирус