петок, 29. јули 2022. Вести денес: 137
home Хроника

Битолчанка нападната во угостителски објект

Битолчанка нападната во угостителски објект

На 24.06.2022 во 18:25 часот во Полициска станица Битола Б.С.(39) од Битола пријавила дека  околу 03:30 часот во угостителски објект во Битола била физички нападната од А.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус