петок, 23. октомври 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Битолчанец нападнат во Кисела Вода

Битолчанец нападнат во Кисела Вода

На 09.10.2020 во 02.45 часот во СВР Скопје, С.К.(42) од Битола пријавил дека на 08.10.2020 во 23:55 часот на територија на општина Кисела Вода бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус