сабота, 1. октомври 2022. Вести денес: 32
home Хроника

Биле заедно на гости, а потоа синот исчезнал- се трага по 24-годишен скопјанец

Биле заедно на гости, а потоа синот исчезнал- се трага по 24-годишен скопјанец

На 07.04.2021 во 18.30 часот во СВР Скопје И.К. пријавил дека од куќата каде биле на гости се оддалечил неговиот син А.К.(24).

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус