четврток, 22. август 2019. Вести денес: 99
home Хроника

Баба пронајдена мртва во Скопје

Баба пронајдена мртва во Скопје

На 09.02.2019 година околу 08:30 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на улицата „Македонско Косовска бригада-4“ била пронајдена почината В.Н. (78).

По наредба на јавен обвинител телото на починатата е дадено на обдукција.