петок, 10. април 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Автомобилот смачкан: Што остана од „Мерцедесот“ во Лисиче?

Автомобилот смачкан: Што остана од „Мерцедесот“ во Лисиче?

Смачкан автомобил е сликата која утрово ја дочекаа лисичани.

Автомобил марка „Мерцедес“ излетал од патот и се забил во тротоарот, па во зеленилото покрај него. Која е причината, уште не е познато.

Најновата фотографија покажува колкава штета има на автомобилот.

Коронавирус