сабота, 8. август 2020. Вести денес: 22
home Хроника

Автомобил утрово излетал од патот Битола – Прилеп, младо момче починало на лице место

Автомобил утрово излетал од патот Битола – Прилеп, младо момче починало на лице место

К.Ј. (23) од село Секирци починал рано утрово откако со своето возило „сеат ибица” излетал од патот Битола – Прилеп, помеѓу село Тополчани и село Алинци.

Коронавирус