понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 102
home Хроника

Автомобил прегази жена во Струмица и избегал

Автомобил прегази жена во Струмица и избегал

Како што пишуваат и споделуваат на социјалната мрежа фејсбук, автомобил прегазил жена во близина на струмичката болница, пишува Струмица Денес.

Очевидците велат дека автомобилот веднаш избегал од местото на несреќата.

ИЗВОР: СТРУМИЦА ДЕНЕС – ФОТОГРАФИJA

 

Коронавирус