четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Автобус и два автомобили се судрија на излезот од Охрид (ВИДЕО)

Автобус и два автомобили се судрија на излезот од Охрид (ВИДЕО)

Утрово се случи сообраќајна несреќа на излезот од Охрид, на самиот надвозник, на патот кон Струга, објави Скопје1.мк.

Се судрија автобус и автомобил.

Коронавирус