сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Агресивно се однесувал и оштетил апарати во казино во Крива Паланка

Агресивно се однесувал и оштетил апарати во казино во Крива Паланка

Денеска (16.10 2021) во 00:45 часот во Полициската станица Крива Паланка бил приведен Г.М.(42) од Крива Паланка затоа што околу 00:20 часот агресивно се однесувал и оштетил апарати во казино во Крива Паланка.

По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус