сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 0
home Хроника

37-годишен маж од Скопје се самоповредил откако се скарал со сопругата

37-годишен маж од Скопје се самоповредил откако се скарал со сопругата

37-годишен маж од Скопје си нанел самиот повреда откако се скарал со сопругата.

Во 18.45 часот во СВР Скопје, 38-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на улицата „Радишанска“, по расправија со нејзиниот сопруг тој се затворил во една од собите и со остар предмет си нанел повреда.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус