недела, 5. јули 2020. Вести денес: 0
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

28 годишна струмичанка го пријавила сопругот за исчезнат

28 годишна струмичанка го пријавила сопругот за исчезнат

На 23.02.2020 во 16.20 часот во Полициската станица Струмица, Е.К.(28) од село Ангелци, струмичко, пријавила дека нејзиниот сопруг Т.К. излегол од дома и се уште не се вратил.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од МВР.

Парламентарни избори 2020