вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 144
home Хроника

23-годишно момче приведено во Центар

23-годишно момче приведено во Центар

На 03.02.2021 во 23:50 часот во Полициска станица Центар е приведен Л.М.(23) од Скопје, бидејќи кај истиот е пронајдена марихуана.

По целосно документирање на случајот ќе биде поднесена соодветна пријава.

ЕУРО 2020

Македонија