недела, 5. декември 2021. Вести денес: 99
home Хроника

23-годишник од Кочани пренесен во болница: Најден е пијан во бесознание

23-годишник од Кочани пренесен во болница: Најден е пијан во бесознание

На 19.07.2020 во 02:50 часот во Полициска станица Кочани било пријавено дека во близина на казино во Градскиот трговски центар во Кочани  бил пронајден М.Р.(23) од Кочани кој имал конзумирано алкохол и бил во бесознание.

Истиот со возило на итна медицинска помош бил пренесен во Општата болница Кочани за укажување на лекарска помош.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус