петок, 5. март 2021. Вести денес: 97
home Хроника

17-годишна скопјанка нападната од неколку малолетници

17-годишна скопјанка нападната од неколку малолетници

На 14.11.2019 во 14:00 часот во СВР Скопје, Љ.Б.(53) од Скопје пријавил дека околу 12:30 часот на ул.„Сава Михајлов“, неговата 17-годишна ќерка била физички нападната од неколку малолетници.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус