понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 167
home Хроника

13 годишно девојче исчезна – МВР трага по него

13 годишно девојче исчезна – МВР трага по него

На 15.04.2018 година во 10.30 часот во Полициската станица Драчево, Н.А. (38) од Скопје пријавила дека на 14.04.2018 година околу 20.30 часот нејзината 13-годишна ќерка се оддалечила во непознат правец.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус