четврток, 27. јануари 2022. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

Повторно над 2.000 заболени од коронавирус во земјава

home Македонија

”Грција” само за машки очи: Една од најубавите жени на светот, гола позирала на најубавите плажи

”Грција” само за машки очи: Една од најубавите жени на светот, гола позирала на најубавите плажи

Оваа девојка не само што ги распаметила љубителите на патувањата, туку и ја разгорела фантазијата на мажите ширум светот.

Луција Јаворцекова, познат словенечки фитнес модел не ја крие својата љубов кон Грција, а овојпат одлучила да ја овековечи во многу природно издание.

Имено, Луција позирала гола на најубавите плажи во Грција, како Навајо, Шејтан Лимани, Балос…

Бидејќи фотографиите кажуваат повеќе од зборовите, погледнете како Луција ужива ова лето:

 

View this post on Instagram

 

Do you come with me? ?

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

Walking into the weekend like ?

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

Every saint has a past, and every sinner has a future ?

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

One hour from @villafreedomcrete this amazing beach ⚓️

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

Cast Away ?

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

 

View this post on Instagram

 

Can’t get enough of this view ?

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova) on

Коронавирус