недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 90
home Македонија

(Фото+Видео) Жешко издание на Ана Кокиќ: Пејачката го раскопча сакото, градите само што не испаднаа!

(Фото+Видео) Жешко издание на Ана Кокиќ: Пејачката го раскопча сакото, градите само што не испаднаа!

Дека Ана Кокиќ пука од се*спил покажува и најновата фотографија која беше објавена на социјалните мрежи. Пејачката за потребите на новиот спот се облече во провокативно и елегантно издание.

 

View this post on Instagram

 

? @dajanavasic_atelier

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic) on

Ана позираше во бело одело, а сакото беше раскопчано и во прв план дојде нејзиното моќно деколте.

 

View this post on Instagram

 

? @dajanavasic_atelier #fashion #music #love #anakokic

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic) on

Новото издание на Кокиќ ги воодушеви фановите на социјалните мрежи, кои испратија безброј комплименти.

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes ? #summervibes #kids #fun #love #anakokic

A post shared by Ana Kokic (@anakokicmusic) on

Коронавирус