понеделник, 26. октомври 2020. Вести денес: 59
home Македонија

ФОТО: Сандра Африка уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки во регионот

ФОТО: Сандра Африка уште еднаш покажа зошто важи за една од најзгодните пејачки во регионот

Сандра Африка важи за една од најзгодните српски пејачки. И овој пат реши да им угоди на своите машки обожаватели. Имено, Сандра на Инстаграм објави провокативна фотографија од својот летен одмор во минијатурно бикини.

Нејзиното секси тело беше во преден план.

View this post on Instagram

#tb🌴🌞🌊⛱️🍑🍬🍓

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

„Колку е добро со ваква риба на Инста – гласи еден од коментарите.

Коронавирус