четврток, 2. февруари 2023. Вести денес: 86
home Македонија

ФОТО: Преубавата спортска новинарка се разголе, летото може да почне

ФОТО: Преубавата спортска новинарка се разголе, летото може да почне

Дилета Леота е една од најпознатите спортски новинарки во Италија, важи за експрет за калчо лига, сезоната во Серија А е завршена, време е за одмор.

Спортската новинарка на ДАЗН, на Инстаграм заедно со другарките порача дека летото може да почне, време е за одмор кога калчо лигата е на пауза.