вторник, 28. септември 2021. Вести денес: 6
home Македонија

ФОТО: По Рамос на редот за промоција застана и Донарума

ФОТО: По Рамос на редот за промоција застана и Донарума

Најбогатиот клуб од Франција, ПСЖ, во новата сезона ќе влезе со големи амбиции и пред се желба за освојување на титулата во Лигата на шампионите.

Откако Серхи Рамос беше потврден како ново засилување а претходно беа промовирани и Вајналдум и Хакими а нов договор потпиша Нејмар, на ред е Донарума…

Коронавирус