среда, 28. јули 2021. Вести денес: 178
home Македонија

(ФОТО) Мина со вознемирувачка порака на ѕид: Сите исплашени за задругарката! Нејзе и треба помош.

(ФОТО) Мина со вознемирувачка порака на ѕид: Сите исплашени за задругарката! Нејзе и треба помош.

Мина Врбашки не престанува да плаче и да прави разни сцени, и тоа само заради нејзиниот дечко Менсур Ајдарпашич, со кого е во доста лоши односи.

Во неколку наврати пробувала да се смири со Менсур, а се почесто има разни напади на хистерија, плачење, одбива да јаде и спие.

Она што ги загрижи нејзините фанови и ги натера да побараат итно да реагира продукцијата и да и се пружи помош, е натписот која го оставила на ѕидот во текот на една расправија со Менсур.

“Кој мене да ме сака? Која сум јас? Тажна, осамена и сама”, напишала Мина на ѕидот.

 

Коронавирус