четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 177
home Македонија

ФОТО: Ќерката на Миле Китиќ го покажа бомбастичниот задник во танга

ФОТО: Ќерката на Миле Китиќ го покажа бомбастичниот задник во танга

Младата ќерка на Миле Китиќ „скокна“ до Малдиви и нормално ја искористи приликата да се пофали со неколку фотографии на социјалните мрежи.

Dominican Republic ??

A post shared by Elena Official (@elenakitic) on

Елена Китиќ го фотографираше и својот задник од повеќе агли, а највеќе коментари привлече со нејзината порака: „Мени филтери не ми требаат“.

no filter needed #Maldives

A post shared by Elena Official (@elenakitic) on

Елена ги покажа бујните облини, а нејзините фанови се во очекување на уште фотографии од нејзиниот „зимски одмор“.

loving it here ?

A post shared by Elena Official (@elenakitic) on

Ayia Napa 2016

A post shared by Elena Official (@elenakitic) on

LA CALI 2015

A post shared by Elena Official (@elenakitic) on

Коронавирус