среда, 18. септември 2019. Вести денес: 31
home Македонија

ФОТО: Иван од „Либеро бенд“ и Антониа Гиговска официјално во врска

ФОТО: Иван од „Либеро бенд“ и Антониа Гиговска официјално во врска

Ако до вчера беше шпекулација, денес веќе е официјално, Иван Јованов од „Либеро бенд“ и Антониа Гиговска официјално се во љубовна врска.

Вокалот на „Либеро бенд“ на својот Инстаграм профил објави фотографија со која ги потврди сомнежите и на сите им ја покажа својата нова љубов.

Најнови вести