понеделник, 30. март 2020. Вести денес: 46
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Македонија

ФОТО: ХАОС на автопатот Скопје-Тетово, едвај се извлекуваат луѓето од автобусот

ФОТО: ХАОС на автопатот Скопје-Тетово, едвај се извлекуваат луѓето од автобусот

На автопатот Скопје-Тетово се случил собраќајна несреќа.  На автобус полн со патници му пукнала гумата, по што ја изгубил контрола и се превртел на автопатот.