вторник, 26. јануари 2021. Вести денес: 83
home Македонија

ФОТО: Гори стан во центарот на Скопје, ситуацијата алармантна

ФОТО: Гори стан во центарот на Скопје, ситуацијата алармантна

Гори стан во центарот на Скопје близу Универзална сала.

Голем број на Противпожарни возила се упатуваат до самото место а може да се забележат и возила на брзата помош

Коронавирус