понеделник, 6. април 2020. Вести денес: 145
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Економија

Од полноќ нови цени на горивата

Од полноќ нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги соопшти новите цени на нафтените деривати.

Минатата недела цените на бензините и дизелот се намалија.

Коронавирус