вторник, 1. декември 2020. Вести денес: 117
home Економија

Нови цени на горивата

Нови цени на горивата

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги соопшти новите цени на нафтените деривати.

Минатата недела цените на бензините и дизелот се намалија.

Коронавирус