петок, 18. септември 2020. Вести денес: 113
home Економија

Муцунска: Правете разлика од големи бизниси до нас, малите

Муцунска: Правете разлика од големи бизниси до нас, малите

Не стивнуваат негативните реакции во јавноста по денешната презентација на сет економските мерки на Владата. ВО продолжение Ви пренесуваме Фејсбук статус на Дина Муцунска, генерален менаџер на хотел „Манастир“.

 

Коронавирус