вторник, 15. јуни 2021. Вести денес: 0
home Македонија

Драгана Мирковиќ добри подарок пред вратата, па го искрши на парчиња – пејачката додека го правеше сето тоа се снимаше на Инстаграм (ФОТО)

Драгана Мирковиќ добри подарок пред вратата, па го искрши на парчиња – пејачката додека го правеше сето тоа се снимаше на Инстаграм (ФОТО)

Големата ѕвезда Драгана Мирковиќ сподели со фановите на својот Инстаграм профил каков подарок добила.

Станува збор за чоколадна торта исполнета со слатки чоколада, а со неа се добива и интересен предмет – чекан.

Тортата била во облик на срце и изгледала многу луксузно со оглед на тоа дека на себе имаше и златни детали.

Откако Мирковиќ започна да ја крши тортата внатре ја чекаше изненадување, а фановите со нетрпение чекаа да видат што се крие внатре.

Откако сите видоа што беше внатре, пејачката се заблагодари за подарокот кој и пристигна на домашна адреса.

ЕУРО 2020

Македонија