вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 56
home Македонија

Доби брдо пари од реално шоу, копаше по контејнери, па поранешниот ја претепа- Кија цела во модринки се појави во емисија во живо (ФОТО)

Доби брдо пари од реално шоу, копаше по контејнери, па поранешниот ја претепа- Кија цела во модринки се појави во емисија во живо (ФОТО)

Победничката на реалното шоу „Задруга 1“ и пејачка Кија Коцкар неодамна била нападната од својот поранешен сопруг Слободан Радановиќ, по што интервенирала и полицијата.

Тие по кратка расправија се степале, по што таа со нож му се заканувала на пејачот, по што го нападнала.

Како што пишуваа српските медиуми пејачот бил изгребан на сите страни, додека Кристина се жалела на повреди во бутовите како и црвенило по целото тело.

Сепак видливите траги на насилство на пејачката фановите ги забележаа и вчера додека таа гостуваше во емисијата „Амиџи шоу“ кај Огнен Амиџиќ.

Под краткиот фустан и се познаваа модринките по целото тело што е јасен доказ дека тие двајца физички се пресметале.

Коронавирус