вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 160
home Македонија

Цеца ги сними витките нозе за време на третман па покажа каква долна облека носи (ФОТО)

Цеца ги сними витките нозе за време на третман па покажа каква долна облека носи (ФОТО)

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ уживаше во третман во салон денес, од каде објави видео што ја „скокотка“ имагинацијата на многумина.

Имено, волшебната пејачка се снимаше додека била подложена на одреден ласер кој вршел „работа“ на нејзините витки нозе, а потоа камерата отиде малку повисоко.

На тој начин, сите можеа да видат дека Цеца избира удобност пред сè, бидејќи носеше памучна долна облека од популарен бренд што ја обожаваат милиони млади девојки и дека не форсира чипки и провокативни парчиња.

Коронавирус