четврток, 28. мај 2020. Вести денес: 5
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Македонија

Александра и Филип сепак заминаа на меден месец, еве каде уживаат тазе сопружниците (ФОТО)

Александра и Филип сепак заминаа на меден месец, еве каде уживаат тазе сопружниците (ФОТО)

По свадбата како бајка на која беа присутни 900 гости, Александра и Филип Живојиновиќ се повлекоа од јавноста.

Младиот пар пред венчавката изјавија дека немаат план за меден месец, но сепак се предомислија и одлучија да одморат. Нивниот избор е Монте Карло, а на инстаграм Александра веќе објави и фотографии.

Коронавирус