сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 98
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Живот и стил

Згодна Русинка изведе “смртоносен” танц околу шипка: Нема да им верувате на сопствените очи (ВИДЕО)

Згодна Русинка изведе “смртоносен” танц околу шипка: Нема да им верувате на сопствените очи (ВИДЕО)

Руската танчерка Марина Корженевска изведе танц околу шипка на врв од еден облакодер во градот Воронеж без никакви безбедносни мерки.

27-годишната Марина изведе навистина опасна точка на врв од облакодер и тоа исто како да танцува на копно. Се вртела, се искачувала потпирајќи се само на силата на своето тело. Видеото го објави на Инстаграм и има повеќе од 23.000 прегледи за само три дена.

Корисниците на оваа социјална мрежа изразиле страв и неверување, бидејќи немала ниту сигурносен појас или мрежа.

Танцот го изведе на врв од зграда која има 16 спратови.

Коронавирус