вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 56
home Живот и стил

Збеснал кога дозна дека жена му го изневерува, но шокот настана кога дозна кој е љубовникот (ВИДЕО)

Збеснал кога дозна дека жена му го изневерува, но шокот настана кога дозна кој е љубовникот (ВИДЕО)

Кинезот Јанг од Маданјианг во Кина оваа недела објавил снимка од 2016-та година на која се гледа како неговата сопруга, а сега веќе поранешна, го изневерува со добриот пријател, инаку градоначалник на местото Венчум Лиом.

Како што се наведува, Јанг за изневерувањето дознал случајно кога оставил дома безбедносна камера за која мислел дека е расипана, а која останала вклучена и го снимила моментот во кој неговата жена и пријателот разменуваат нежности.

Сопругата на измамениот маж, Циа Хуа, го обвинила својот тогашен брачен партнер за клевета тврдејќи дека сето тоа е недоразбирање, но и дека снимката не е направена случајно, туку дека тоа тој го сторил намерно.

Инаку, таа веќе некое време работела како помошничка во кабинетот на градоначалникот Лиа, кој поради оваа афера на крајот поднел оставка од својата функција.

Коронавирус