вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 103
home Живот и стил

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Си го фрли детето на улица за да се тепа со други жени

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Си го фрли детето на улица за да се тепа со други жени

Пет жени се степале среде улица во Саудиска Арабија. Највознемирувачко во ова видео, всушност не е самата тепачка.

Во текот на тепачката, едната од жените, го фрла своето дете и го остава на улица и продолжува да се тепа.

-Видеото го снимиле случајни минувачи, пишува „Дејли мејл“.

Коронавирус