понеделник, 1. август 2022. Вести денес: 179
АКТУЕЛНО

ДЕТАЛИ ЗА ТРАГЕДИЈАТА: Три лица загинаа откако со возило излетале од коловоз

home Живот и стил

Во светот на децата: Гледајќи го ова видео ќе се смеете половина час

Во светот на децата: Гледајќи го ова видео ќе се смеете половина час

Има ли нешто послатко од дете? Има ли поголема искреност од онаа детската? Има ли посмешно нешто од лудориите кои ги прават деца?

Одговорот на сите овие прашања е: НЕ!

Во видеото во продолжение ќе видите голем број на детски лудории и ќе се смеете речиси половина час. Уживајте!

Коронавирус