недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 0
home Живот и стил

Во лицето убавица, во телото ѕвер: Сите мислат дека фотографиите на Јулија се монтажа, но тоа не е вистина!

Во лицето убавица, во телото ѕвер: Сите мислат дека фотографиите на Јулија се монтажа, но тоа не е вистина!

Оваа млада девојка по име Јулија, навистина има ангелско лице и многу комплименти на сметка на нејзините преубави очи.

Таа најмногу од се сака да вежба во теретана.

Толку е набилдана, што велат дека во телото е ѕвер, а во лицето убавица.

Коронавирус