вторник, 10. мај 2022. Вести денес: 192
home Живот и стил

ВИСТИНСКА РАЗГЛЕДНИЦА: Дали е ова најубавата Македонка? (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

ВИСТИНСКА РАЗГЛЕДНИЦА: Дали е ова најубавата Македонка? (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Сигурно повеќето од вас некогаш се запрашале во кој град во Македонија живеат најубавите девојки…

Порталот Убавина и здравје го најде одговорот на ова прашање.

Откако ќе видите како изгледа русокосата кумановка Ена Трајковска, ќе ви стане јасно што сакаме да кажеме.

Погледнете неколку нејзини фотографии:

View this post on Instagram

Sunspots.. ???

A post shared by ENA TRAJKOVSKA (@enatrajkovska) on

View this post on Instagram

Sunspots.. ???

A post shared by ENA TRAJKOVSKA (@enatrajkovska) on

View this post on Instagram

Dressing room diaries ?

A post shared by ENA TRAJKOVSKA (@enatrajkovska) on

View this post on Instagram

Vacay ⛱

A post shared by ENA TRAJKOVSKA (@enatrajkovska) on

View this post on Instagram

Fairytale gardens..?‍♀️

A post shared by ENA TRAJKOVSKA (@enatrajkovska) on

Коронавирус