понеделник, 26. септември 2022. Вести денес: 28
home Живот и стил

ВИДЕО: Вакви искрени и урнебесни реакции може да видите само кај деца

ВИДЕО: Вакви искрени и урнебесни реакции може да видите само кај деца

Елен постојано објавува компилации кои сите ги засмејуваат. Таква е и оваа, објавена во пресрет на празниците.

Неколку дечиња ги отвораат своите подароци, а нивните реакции се урнебесни.

 

Коронавирус